EV100 koolitus TRADITSIOONID JA SELLE TÄHTSUS PEREKONNALE 10. märtsil Türil

Eesti Petereaapia Ühingusse  kuuluvad pereterapeudid kingivad EV 100 sünnipäeva puhul kõikidele Eestimaa peredele sada tundi tasuta koolitusi peresuhete heaks. Seda teevad ka Terviseteraapia spetsialistid, kutsudes kõiki kuulama loengut "TRADITSIOONID JA SELLE TÄHTSUS PEREKONNALE"

Koolitus toimub 10.märtsil Türi Põhikoolis, F.J.Weidemanni 3, algusega kell 11.00. 

Koolitusele on oodatud kõik huvilised. 

Kooltuse sisu:

Perekondades esineb mitmeid rituaale ja traditsioone. Need on justkui meiega pidevalt kaasas käinud ja iseesesest toimivad. Nii nagu paljude muude oluliste asjadage elus, hakkame nende olulisust mõistma siis kui need millegi pärast meie elust kadunud on, kui tekivad muutused. Kui palju mõjutavad aga rituaalid ja traditsioonid meie suhteid kaaslastega? Millist rolli täidavad nad meie igepäeva elus? Kuidas kohandada oma peretraditsioone uute liikmete lisandumisel perre? Koolitusel vaatamegi nendele teemadele põhjalikumalt otsa.

Koolitajad:

Koolituse viivad läbi psühholoogid ning pereterapeudid Annaliis Tiidus, MA ja Kristel Päll, MA 

Maksumus ja registreerumine:

Koolitus on kõikidele kuulajatele TASUTA.

Registreerumiseks kirjutage palun OÜ Terviseteraapia psühholoogile Annaliis Tiidusele (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või registreeri end SIIN! NB! Kohtade arv on piiratud!

Rohkem infot:

Rohkem infot leiad OÜ Terviseteraapia Facebooki lehelt.

 

© 2018 Terviseteraapia OÜ