EV100 koolitus MUUTUSED PEREKONNAS JA NENDE MÕJU SUHETELE 13. märtsil Viimsis

Eesti Petereaapia Ühingusse  kuuluvad pereterapeudid kingivad EV 100 sünnipäeva puhul kõikidele Eestimaa peredele sada tundi tasuta koolitusi peresuhete heaks. Seda teevad ka Terviseteraapia spetsialistid, kutsudes kõiki kuulama loengut "MUUTUSED PEREKONNAS JA NENDE MÕJU SUHETELE"

Koolitus toimub 13.märtsil Viimsi Keskkoolis, Randvere tee 8, algusega kell 18.00.  

Koolitusele on oodatud kuulama kõik huvilised.

Kooltuse sisu:

Perekond on süsteem, millel on oma liikmed, arengufaasid, muutujad ja seaduspärasus. Perekondasid on väga erinevaid: kahe-liikmelised perekonnad, kärgpered, mitme põlvkonna perekonnad, suured perekonnad ja väikesed perekonnad, traditsioonilised ja mitte-traditsioonilised perekonnad jne. Ometigi toimuvad kõikides perekondades muutused. Muutusteks võib olla mõne olemasoleva pereliikme lahkumine või hoopis uue lisandumine, abielu või lahutus, elukoha muutus, elukorralduse muutus. Käesoleval koolitusel kaardistame perekonna erinevaid arengufaase, märkame võimalike muutusi ning proovime mõtestada selle mõju pereliikmetele.

Koolitajad:

Koolituse viivad läbi Viimsi Kooli psühholoogid ning pereterapeudid Kristel Päll, MA ja Annaliis Tiidus, MA

Maksumus ja registreerumine:

Koolitus on kõikidele kuulajatele TASUTA.

Registreerumiseks kirjutage palun OÜ Terviseteraapia psühholoogile Kristel Pällile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või registreeri end SIIN

NB! Kohtade arv on piiratud!

Rohkem infot:

Rohkem infot leiad OÜ Terviseteraapia Facebooki lehelt.

 

© 2018 Terviseteraapia OÜ