KOOLITUS LAPSEVANEMATELE "Laste ja noorte seksuaalne areng ning selle toetamine läbi Sensoa Lipusüsteemi"

sensoa3

Hea meel on jagada Teie kõigiga üht suurepärast uudist- Nimelt on Terviseteraapia alustanud koolitustega lapsevanematele. Seesuguseid koolitusi on meie spetsialistide käest korduvalt küsitud ja uuritud ning lõpuks on meil võimalik lapsevanemate vajadustele ja soovidele vastu tulla.

Esimene koolitus on pealkirjaga "Laste ja noorte seksuaalne areng ning selle toetamine läbi Sensoa Lipusüsteemi". Koolitusel käistleme teemasid nagu lapse seksuaalne areng- mis on eakohane ning mis normist kõrvale kalduv; miks on üldse oluline lastega nendel teemadel rääkida; tutvustame Sensoa Lipusüsteemi- meetod mis võimaldab adekvaatselt reageerida laste seksuaalsele käitumisele; arutleme, millises vanuses millistel teemadel lastega rääkida ja vastame kõikidele põletavatele küsimustele.

Koolitus toimub kahes osas. Esimene osa 14.oktoobril kell 18.00-20.00 ning teine osa toimub 28.oktoobril kell 18.00-20.00. Koolituse maksumus on 2x 25€. Tasuda saab ühekorraga või koolitusosade kaupa nii kohapeal sularahas või arve alusel. Koolituselt saavad kõik osalejad kaasa praktilised materjalid, mis aitavad edaspidi lastega suheldes ka keeruliste teemadega toime tulla. 

Asukoht: Väike-Paala 1, Tallinn. 5.korrus. Alt fonolukuga tuleb helistada nr.8.

Koolitaja: psühholoog, pereterapeut ja Lipusüsteemi koolituse läbinud koolitaja Kristel Päll. 

Kohtade arv on piiratud, seetõttu on vajalik eelregistreerumine aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. *

Kes aga kahjuks oktoobrikuu koolitusgruppi ei mahu, siis sama koolitus on tulemas ka novembris, mille info me varsti avaldame.

*Arvestades COVID-19 epidemioloogilist olukorda Eestis, siis on koolitusel osalemisel väga soovituslik kanda maski. Jagame näomaske ka kohapeal ning olemas on käte desinfitseerimisvahendid. Kui olete end koolitusele registreerinud, kuid koolituspäeval esinevad külmetusnähud, siis palume sel korral kohale mitte tulla ning sellest teavitada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Saame teile broneerida koha järgmisele koolitusele või tagastame raha.

sensoa2

 

© 2018 Terviseteraapia OÜ