Terviseteraapia taustaga

 

 

2021.aastal soovime me jätkata eelmisel aastal käime läinud soovituste sarja. Kui eelmisel aastal tutvustasime teile iga kuu üht põnevat raamatut, siis sel korral toome teieni igakuiselt ühe lühiloengu, mis on erinevatel psühholoogilisi küsimusi puudutavatel teemadel. 

IMG 4044 📖 NOVEMBRI RAAMATUSOOVITUS 📖 IMG 4049

 “Nii palju tundeid. Mida nad kõik tähendavad?” autorid Jennifer Moore-Mallinos ja Gustavo Mazali

 

Tõeline kaamos on jõudnud me maale. Ilmselt ei ole kellegi tundeid ja tujud sellest pilkasest pimedusest puutumata jäänud. Seekordne raamatusoovitus on pärit küll lasteraamatute riiulist, kuid ükski täiskasvanu ei peaks sellest mööda vaatama. Novembrikuu raamatusoovitus käitleb 44 erinevat tunnet, millest lugeda, mõelda ja arutleda. 

 

image9 📖 DETSEMBRI RAAMATUSOOVITUS 📖 image8

 “Unejutud mässumeelsetele tüdrukutele” autorid Elena Favilli ja Francesca Cavallo

Ongi kätte jõudnud aeg anda 2020. aasta viimane raamatusoovitus. Mõtlesime kaua, mis see olla võiks, sest viimane raamat võiks kanda ju veidi erilisemat tähendust. Seepärast ongi meie detsembrikuu lugemissoovituseks raamat, mis annab lugejale inspiratsiooni, et isegi kõige raskematel aegadel võib sündida midagi imelist. 

IMG 3795 📖 OKTOOBRI RAAMATUSOOVITUS 📖 image.jpeg

 “Ajust ja arust” autor Jaan Aru

Oktoober on esimene tõsine sügiskuu, mil väljas on juba üsna pime ning sombune, inimesed on oma suvise rütmi välja vahetanud pigem tavapärase töörütmi vastu. Lisaks keeratakse ka oktoobris kella, mis on palju arutelu pakkunud. Käesolev raamat ei räägi küll kella keeramise mõjust, kuid kirjeldab Jaan Arule omases veidi humoorikas, põnevas ja tavalisele lugejale piisavalt arusaadavas keeles meie aju funktisoneerimisest. Huvitav lugemine pimedatel õhtutel igal juhul.

 

 

Lehekülg 1 / 6

© 2018 Terviseteraapia OÜ