bolton

 📖 JUULI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “Igapäevaoskused” autor Robert Bolton

Nii nagu lubatud, siis juulis jagame teiega lausa kahte raamatut. Teie ees on juulikuu raamatusoovitus "Igapäevaoskused", mis on väärt raamat, kust leib ajatuid juhiseid selle kohta kuidas ennast kehtestada, teisi kuulata ja konflikte lahendada.

107375727 408774950017159 1757503390886077036 n

 

 

📖 JUUNI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “Eluterve kärgpere käsiraamat” autor Katrin Saali Saul

Suvi on saanud tõeliselt mõnusa hoo sisse, mis tähendab, et võimalikult palju tuleks viibida vabas õhus, teha asju, mis pakuvad naudingut ning varuda kuhjaga energiat. Suvine aeg tähendab ka puhkuseid, nii ka meil. Seega on suvised raamatusoovitused veidi kuu lõikes nihkes, kuid olemata need ei jää. Terviseteraapia juunikuu raamatusoovitus on sellest, kuidas enda kärgpere võimalikult hästi toimima saada, millega arvestada ja millele tähelepanu pöörata. Kärgpere on nüüdseks juba üsna tavaline perekonna vorm meil Eestis, kuid see ei tähenda, et see oleks kuidagi lihtsam. Pigem vajab kärgpere eest hoolitsemine teinekord rohkemgi pigutust. Loodetavasti on meie raamatusoovitusest teile tuge.

IMG 2116 📖 APRILLI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “UNISED MUINASJUTUD” kirjastus Felistella

Terviseteraapia aprillikuine raamatusoovitus on mõeldud lastele ja vanematele, ehk kõigile, kes õhtuti uinuvad. Me veedame veel endiselt eriolukorra tõttu suure osa ajast toas ning lisaks läheb õhtuti aina valgemaks, mis võib mõjutada ka laste uinumist. Käesolev raamat võiks olla abiliseks teie õhtustes unerituaalides. 

 

 

 

 

 

 

 

 

image0

 

 

 

📖 MAI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “TUGEV AJU. Kuidas liikumine ja treening sinu aju tugevdavad” autor Anders Hansen

Käes on mai. Riiklikud eriolukorra piirangud on leevenud, ilmad on läinud ilusamaks ning loodetavasti olete hakanud järjest rohkem oma aega värskes õhus veetma. Terviseteraapia maikuu raamatusoovitus ongi sellest, et aidata lugejal aru saada, kui palju positiivseid mõjusid on liikumisel meie ajule ning seeläbi innustada lugejat ka rohkem liikuma. 

 

 

 

 

 

IMG 1859 📖 MÄRTSI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “SUGUDE PARADOKS: Miks on poisid teistsugused kui tüdrukud?”

Susan Pinker

 

Terviseteraapia märtsikuine raamatusoovitus on arengupsühholoogi ja kolumnisti Susan Pinker’ kirjutatud raamat „SUGUDE PARADOKS: Miks poisid on teistsugused kui tüdrukud?”, mis võiks sobida hästi aega, mil me alles tähistasime naistepäev

 

 

 

Lehekülg 1 / 4

© 2018 Terviseteraapia OÜ